• lebu1
 • lebu1
 • lebu1
 • shouyedatu
 • shouyedatu
Кликнете и дознајте за нас
 • Извори на Magic Show - Лас Вегас 2023 година

  SOURCING во MAGIC е домашен и меѓународен собир на производители, добавувачи и даватели на услуги од производство на облека и обувки, до текстил, материјали, компоненти, синџир на снабдување и технолошки решенија.
  Прочитај повеќе
 • Модни трендови 2022 ss

  Има нешто за златниот хардвер на летното сонце. На девојките им е потребна сета топлина што може да ја добијат, а тоа вклучува хардвер со богат златен тон. Изгледајте се на плажа со пар лизгачи од плута со прерамки со златен синџир. Со овие убавини можете да го задржите остатокот или вашиот изглед едноставен.
  Прочитај повеќе
 • What are cork slippers?

  Што се влечки од плута?

  Плута е производ на надворешната кора на многу развиен вид дрво, а стеблата и корените го згуснуваат површинското заштитно ткиво по растот. Се користел во древниот Египет, Грција и Рим за изработка
  Прочитај повеќе
 • Popular Color : The Color Trend of Women’s 2021

  Популарна боја: Трендот на бојата на жените 2021 година

  Водени од потребата за удобност и внимателен оптимизам, се појавија клучните бои на сезоната, од нежен пастел до заситено светли.
  Прочитај повеќе

нашите партнери

Оставете ја вашата порака