• lebu1
 • lebu1
 • lebu1
 • shouyedatu
 • shouyedatu
Klikoni dhe mësoni rreth nesh
 • Burimi në Magic Show - Las Vegas 2023

  SOURCING në MAGIC është një mbledhje vendase dhe ndërkombëtare e prodhuesve, furnitorëve dhe ofruesve të shërbimeve nga prodhimi i veshjeve dhe këpucëve, tek tekstilet, materialet, komponentët, zinxhiri i furnizimit dhe zgjidhjet teknologjike.
  Lexo më shumë
 • Tendencat e modës 2022ss

  Ka diçka për pajisjet prej ari në diellin e verës. Vajzat kanë nevojë për gjithë ngrohtësinë që mund të marrin dhe kjo përfshin pajisje të pasura me ngjyrë ari. Gëzohuni në plazh me një palë rrëshqitëse tape me rripa me zinxhir ari. Me këto bukuri mund ta mbani të thjeshtë pjesën tjetër apo pamjen tuaj.
  Lexo më shumë
 • What are cork slippers?

  Çfarë janë pantoflat prej tape?

  Tapa është produkt i lëvores së jashtme të një specie pemësh shumë të zhvilluar, dhe kërcelli dhe rrënjët e trashin indin mbrojtës sipërfaqësor pas rritjes. Është përdorur në Egjiptin e lashtë, Greqinë dhe Romën për të bërë
  Lexo më shumë
 • Popular Color : The Color Trend of Women’s 2021

  Ngjyra popullore: Trendi i ngjyrave të grave 2021

  Të nxitur nga nevoja për rehati dhe optimizëm të kujdesshëm, janë shfaqur ngjyrat kryesore të sezonit, nga pastel i butë deri te shkëlqimi i ngopur. Veshja e gjithanshme e festës është bërë një pikë kryesore e shitjes, konsumatorët janë shumë
  Lexo më shumë

partnerët tanë

Lini Mesazhin Tuaj